Firmamız Hakkında

20 Yıllık Sürücü Kurs tecrübemizi,  2008 yılında Düzce Kent Sürücü Kursu firması adı altında sizlerin hizmetine açtık. Uzman kadromuz ve deneyimli eğitmenlerimizle sizleri iyi bir sürücü olarak trafiğe kazandırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Sizlerle birlikte daha ileriye ve gelişmeye devam etmekteyiz. 

Bugün otomobil-otobüs-kamyon-tır ve motosikletler için sürücü belgeleri vermekteyiz. Modern klimalı sınıflarımız uzman eğitim kadromuzla hem teori eğitimlerimizi hemde son model klimalı  otomobillerle  ve usta direksiyon eğitici kadromuzla direksiyon eğitimleri vermekteyiz.

Kayıt –kabul ve teori eğitimlerimiz Düzce merkezinde bulunan kurs binamızda yapılmaktadır. 

Kurum olarak kursiyerlerimizin hem teori hem de direksiyon eğitimlerine son derece önem göstermekteyiz. Direksiyon eğitimlerimiz bay bayan usta öğreticilerimizce  bire bir olarak verilmektedir.

Uygun fiyat ve uygun ödeme koşullarıyla her daim kursiyerinin hizmetinde olan Düzce Kent Sürücü Kursu, her ay açılan kayıt dönemlerinde Düzce'nin en çok tercih edilen sürücü kursu olarak kursiyerlerimize başarılı olmasında önemli rol oynamaktayız..